Kancelaria notarialna w Dąbrowie Górniczej

Kancelaria notarialna notariusz Aleksandry Jaskulskiej zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej przy Alei Piłsudskiego 2A lok. 108 (PARK REDEN) w bliskim sąsiedztwie Sądu Rejonowego, Urzędu Miasta oraz Urzędu Skarbowego. Budynek położony jest przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i ulicy Majakowskiego, graniczy ze stacją BP. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne, bezpłatne miejsca parkingowe.

Lokal położony jest na pierwszym piętrze (winda). Zarówno budynek, jak i kancelaria przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych (miejsca parkingowe, podjazd, winda, WC dla osób niepełnosprawnych, brak progów, szerokie korytarze). Serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii wszystkie osoby, które potrzebują pomocy notariusza.

Obsługa notarialna

Zapewniamy kompleksową obsługę notarialną. Zajmujemy się nawet najbardziej złożonymi sprawami. Zawsze staramy się wyjaśnić zagadnienie, z którym przyszedł do nas Klient w sposób jasny i przystępny. Zapewniamy Państwu solidność, terminowość i dyskrecję w zakresie dokonywanych czynności notarialnych oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Kancelaria zapewnia profesjonalną, a jednocześnie szybką obsługę w zakresie czynności notarialnych. Notariusz jako osoba zaufania publicznego dba o zabezpieczenie interesów każdej ze stron transakcji oraz zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami. Notariusz udziela bezpłatnych informacji w ramach dokonywanej czynności, zarówno na miejscu w kancelarii, jak i też telefonicznie oraz w formie elektronicznej.

Oferta kancelarii

W ofercie naszej kancelarii znajdują się liczne czynności notarialne takie jak sporządzanie umów, testamentów i oświadczeń w formie aktów notarialnych. Przygotowujemy również poświadczenia dziedziczenia i protokoły. Sporządzamy protesty weksli i czeków, a także przygotowujemy wypisy i odpisy dokumentów. Świadczymy usługi z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego i prawa handlowego. Przyjmujemy na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i dokumenty.

Obsługa notarialna firm

Zajmujemy się również obsługą notarialną firm. Sporządzamy akty notarialne potrzebne przy zakładaniu spółek. Zgodnie z prawem handlowym przy zakładaniu między innymi spółki akcyjnej i spółki komandytowej należy sporządzić akt notarialny w formie statutu. Oferujemy pomoc zarówno przy zakładaniu spółek, jak i w bieżącej obsłudze notarialnej. Pomagamy też przy zakupie spółek poprzez między innymi wprowadzanie zmian w statucie spółki i sporządzanie umów nabycia udziałów. Sporządzamy też akty notarialne związane z likwidacją spółek.

Udogodnienia

Udogodnieniem dla naszych Klientów jest możliwość płatności kartą płatniczą, z wyjątkiem podatków i opłat sądowych (w budynku zlokalizowany jest bankomat). Nasze biuro jest również miejscem przyjaznym dla Klientów z dziećmi (m.in. dostępne są różne zabawki). Czynność notarialna może być dokonana poza kancelarią notarialną, jeśli przemawia za tym charakter czynności (np. walne zgromadzenie spółki akcyjnej) lub szczególne okoliczności (np. podeszły wiek Klienta lub choroba).

Galeria

kancelaria notarialna notariusz Aleksandry Jaskulskiej
poczekalnia w kancelarii
kancelaria notarialna - lokal
otwarta księga